Yapay Zeka Uygulamaları

tarafından admin
3 yorumlar

Yapay zeka (AI) teknolojileri kısa sürede çok yol kat etti. Bu teknolojiler geleneksel olarak yönergelerle açıkça ortaya konan görevlerle sınırlıydı. Ancak, artık yazmak gibi yaratıcı görevleri yerine getirebilirler. Bu yazıda yapay zekanın yazı yazmadaki birkaç uygulamasını anlatacağım.

Uzun biçimli içerik oluşturmak, ilgi çekici başlıklar oluşturmak, yazım hatalarını azaltmak ve üretim süresini artırmak için kullanılabilen AI yazma yazılımı söz konusu olduğunda birçok seçenek vardır.

1. Jasper

Yapay Zeka asistanınız Jasper ile tanışın 👋 10 Numaralı Yapay Zeka İçerik Platformu ile harika içerikleri 1 kat daha hızlı yazın

Birçok kişi, Jasper’ı etkileyici özellikleri ve kalitesiyle pazara öncülük eden en iyi genel yapay zeka yazma asistanı olarak tanır. Önce Jasper’ın konuya ve ses tonuna dayalı tümceler, paragraflar veya belgeler oluşturmadan önce analiz ettiği tohum kelimeleri sağlarsınız. Saniyeler içinde 1,500 kelimelik bir makale üretme yeteneğine sahiptir.

Platform, blog gönderileri, e-postalar, pazarlama metni, Facebook reklam oluşturucu, Google reklam oluşturucu, SEO meta başlığı ve açıklaması, basın bülteni ve çok daha fazlasını içeren 50’den fazla AI içerik oluşturma şablonuna sahiptir.

İşte Jasper’ın en iyi özelliklerinden bazılarına bir göz atın:

 • 11,000’den fazla ücretsiz yazı tipi ve 2,500 yazı stili kategorisi
 • 25+ dili destekler
 • Sezgisel arayüz
 • Uzun biçimli yazma asistanı (1,000’den fazla kelime)
 • Metindeki temel unsurları tanımlayın (zamirler, fiiller, isimler, vb.)

2. Scalenut

Scalenut ile SEO Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın

Scalenut, esasen hepsi bir arada bir pazarlama aracıdır ve ölçeklendirmek için tasarlanmıştır. Nişiniz için tüm anahtar kelime planını hızlı bir şekilde almanızı ve bu terimlere hakim olmak için bir içerik yönetimi stratejisi oluşturmanızı sağlar. Yazılım 4 bölüme ayrılmıştır:

Araştırma – İçgörüleri ortaya çıkarın ve rekabette öne geçmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm içgörüleri ve anlamsal anahtar terimleri alarak işe yarayan bir strateji oluşturun.

oluşturmak – NLP ve NLU’nun en gelişmiş sürümlerini kullanarak sıralamaya giren SEO içerikleri yazın (Doğal Dil İşleme & Doğal Dil Anlama). SERP istatistiklerine dayalı gerçek zamanlı optimizasyon sunar ve sunabilecek içerik sunar.

optimize – Dinamik bir SEO puanı ile içeriğinizin nerede durduğu hakkında gerçek zamanlı geri bildirim alın. Hareket halindeyken iyileştirin, daha fazla revizyon yok!

Pazarlama Kopyası – 40’tan fazla AI metin yazarlığı şablonuyla dönüşüm sağlayan ikna edici metinler yazın. Bu, aşağıdakileri içerir:

 • Ürün Açıklaması
 • Web sitesi kopyası
 • Metin Yazarlığı Çerçeveleri
 • E-posta Telif Hakkı

3. Surfer

Surfer AI✨ Açıklandı. Tek Tıklamayla SEO Optimize Edilmiş Makaleler Oluşturun

Surfer öncelikle SEO içeriği oluşturmak için bir araçtır, bazı temel işlevler şunları içerir:

Anahat Oluşturucu – İçeriğinizi benzersiz potansiyel başlıklar ve sorularla tamamlanmış ayrıntılı bir taslak halinde yapılandırmak için yerleşik Anahat Oluşturucu’yu kullanın.

Konu Keşfi – Birkaç dakika içinde düzinelerce ilgili konu kümesini keşfedin, bu, bir stratejinin farklı anahtar kelimeleri hedeflemesini sağlar.

Anahtar Kelime Hacmi ve Arama Amacı – Hedef kitleniz için arama amacını kontrol edin ve bir bakışta aylık arama hacmini ve anahtar kelime zorluğunu değerlendirin. Google bu işlevi ücretsiz olarak sunarken, Google Anahtar Kelime Planlayıcı, bu aracın kullanımı daha kolay ve daha az sinir bozucu.

Dahili içerik yapısı – Bu, yapı ve kelime sayısı için gerçek zamanlı ölçümler kullanılarak sorunsuz bir şekilde optimize edilmiştir.

AI Yazma – İyi araştırılmış ve yüksek kaliteli makaleler yazmak için Surfer’ın tüm gücünden yararlanın.

AI İçeriği ve İntihal – Bazı bağlı kuruluşlar yapay zeka tarafından oluşturulan içeriğe güvenmeyi seçebilse de, bu bir Google cezasına neden olabilir, bu nedenle yerleşik intihal ve yapay zeka içerik denetleyicisi, cezalardan kaçınmak istiyorsanız önemli bir araçtır.

4. Writesonic

Bu Ücretsiz Yapay Zeka Aracını kullanarak Sayfa İçi SEO puanınızı Kontrol Edin ve Optimize Edin

Yüksek kaliteli web sitesi kopyası ve pazarlama metni oluşturmak istiyorsanız, Writesonic’in yapay zeka destekli içerik oluşturma teknolojisi tam size göre. Araç, otomatik olarak blog gönderileri, ürün açıklamaları ve pazarlama başlıkları oluşturmanıza olanak tanır. Writesonic, Google ve Facebook reklamlarının birçok varyasyonunu saniyeler içinde oluşturmanıza da olanak tanır.

İşte Writesonic’in en önemli özelliklerinden bazılarına bir göz atın:

 • Saniyeler içinde benzersiz içerik ve çok çeşitli konular üretir
 • Yerleşik dilbilgisi düzeltme aracı
 • Blog gönderileri, reklamlar, açılış sayfaları, ürün açıklamaları ve daha fazlası için içerik oluşturur
 • İçeriği yeniden ifade eder ve genişletir
 • 24 dilleri destekler

5. Sudowrite

Sudowrite Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu – 10 Dakikadan Kısa Sürede Yapay Zeka ile Kurgu Yazmaya Başlayın!

Sudowrite, kısa öyküler, romanlar ve senaryolar dahil olmak üzere yaratıcı yazarlık için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir yazma aracıdır.

Sudowrite’ın tasarlandığı zorluklardan bazıları, örneğin çoğu yaratıcı yazarın karşılaştığı sorunlardır.

Yazı Yazmak – Bu, steroidlerde otomatik tamamlama gibidir. Karakterlerinizi, tonunuzu ve olay örgüsünü analiz eder ve sesinizde sonraki 300 kelimeyi oluşturur. Hatta size seçenekler sunar!

Tuval – Bu, sizinle birlikte alternatif olay örgüsü noktaları, karakter sırları ve olay örgüsü kıvrımları oluşturacaktır. Tüm ilhamınızı ve referanslarınızı tek bir yerde toplayın.

İlerleme hızı – Plan yapmak için ne kadar zaman harcarsanız harcayın, sonunda aceleye getirilmiş gibi hissedeceğiniz bazı bölümlerle karşılaşacaksınız. Genişlet, sahnelerinizi sihirli bir şekilde oluşturur, böylece hız okuyucuları hikayenin dışına çıkarmaz.

Görselleştirin – Sözlerinize sanat eklemeniz gerekiyorsa, bu, açıklamalarınızdan oluşturulan sanatla karakter sayfalarınızı ve dünya inşa etme belgelerinizi hayata geçirir.

6. Contentatscale

SEO için ve içeriği ölçeklendirmesi gereken web siteleri için tasarlanan üretken AI modeli, insan benzeri içerik oluşturmak için tasarlanmıştır ve en güçlü ve en doğru AI dedektörlerinden bile geçer.

Kullanıcılar, bir anahtar kelimeden, YouTube videosundan, podcast’ten, mevcut blog’dan, PDF’den veya belgeden ya da özel ses dosyasından dakikalar içinde uzun biçimli blog gönderileri oluşturabilir – tümü de kendi benzersiz sesiniz ve yazma stilinizle. Uzun biçimli içeriğe ihtiyaç duyan SEO odaklı içerik yayıncıları için ve hızlı bir şekilde içerik üretme yeteneği ile sağlam bir seçenektir.

 • Sıralamak istediğiniz bir anahtar kelimeyi (veya yüzlercesini) alın ve dakikalar sonra optimize edilmiş ve neredeyse yayınlanmaya hazır 2,600’den fazla kelimelik bir blog gönderisine sahip olun.
 • Sistem makaleyi gerçek zamanlı olarak araştırır, tüm makaleyi sizin için derlemek için NLP ve semantik analiz ile SEO en iyi uygulamalarını kullanır.
 • Herhangi bir mevcut makaleyi alın ve tamamen yeni makale için bağlam olarak kaynak URL’yi kullanan yeni yazılmış bir makale oluşturun.

7. Anyword

Anyword’ün Performans Arttırıcı Yapay Zeka Entegrasyonu
Anyword, pazarlamacılar için tasarlanmış, veri odaklı bir metin yazma aracıdır. Farklı platformlar için reklamlar, e-postalar, açılış sayfaları ve içerik için etkili bir kopya oluşturulmasını sağlar.

Reklam oluşturmaya gelince, bunu Facebook reklamları, Google Adwords, LinkedIn Reklamları ve Twitter Reklamları için yapmak kolaydır.

Elbette daha uzun içerikler için blog gönderileri, ürün açıklamaları, YouTube açıklamaları ve çok daha fazlasını oluşturmayı da kolaylaştırırlar.

Anyword, yaratıcı pazarlamacıların, mesajın hangi bölümünün ve kimin için işe yaradığına ilişkin tahmine dayalı ölçümler ve bilgiler sağlayarak araç kutularına veri eklemesine olanak tanır.

En iyisi Anyword’ün Performans Arttırıcı Yapay Zekası, daha fazla etkileşim, tıklama ve dönüşüm için ChatGPT, Notion AI ve Canva’yı markanız, hedef kitleniz ve performans verileriniz konusunda eğitir. Tahmine dayalı analitiği görün, performans puanları alın ve kopyalamayı anında iyileştirin.

8. Wordtune

Daha fazlasını yapmak için yapay zekayı kullanın. Wordtune’u deneyin

Wordtune, piyasadaki en gelişmiş AI yazma yazılım araçlarından biridir. Yalnızca dilbilgisi denetimi ve yeniden ifade etme gibi görevleri yerine getirmek yerine, beslendiği sözcüklerin gerçek bağlamını ve anlamını anlamaya çalışır. Bu teknoloji, gelişmiş, nöral ağ tabanlı NLP teknolojisi aracılığıyla daha ilgi çekici ve ilgi çekici içerik oluşturmanıza olanak tanır.

Wordtune’a sözcükleri sağladıktan sonra, içeriği başka kelimelerle ifade eder ve metnin okunabilirliğini artırırken yeniden yazar.

İşte Wordtune’un en etkileyici özelliklerinden bazılarına bir bakış:

 • Akıllı yapıştırma özelliği
 • Makaleleri yeniden yazmak için anlamsal analize güvenir
 • Cümle uzunluğu ve stili üzerinde tam kontrol sağlar
 • Sosyal medya platformları ile entegre olur
 • Tamamen bulut tabanlıdır

You may also like

3 yorumlar

Yapay Zeka’nın Fotoğraf Düzenlemesindeki Rolü - Teknobilen 15 Ocak 2024 - 10:49

[…] tanıma ve nesne algılama gibi yapay zeka teknolojileri, fotoğraflar üzerinde gerçekleştirilen düzenlemelerin daha doğal ve profesyonel görünmesini […]

Cevapla
Uzay Ortamında Gerçekleştirilen Deneyler ve Uzay Bilimine Katkıları - Teknobilen 24 Ocak 2024 - 12:16

[…] ortamında bakterilerin direnç mekanizmaları değişebilir. Araştırmacılar, bu değişimleri inceleyerek yeni antibiyotikler ve bakterilere karşı etkili ilaçlar […]

Cevapla
Yıldızlara Yolculuk: Son Uzay Araştırmalarının İnsanlık Üzerindeki Etkisi - Teknobilen 28 Ocak 2024 - 12:03

[…] Uzay Yolculuğu: İnsanlığın Geleceği ve Yeni Teknolojiler […]

Cevapla

Yorum Yap

Sepet0
Hiç ürün yok
Alışverişe Devam et
0
×